Вернуться   Форумы FightZone > Дневники > Moroque
Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Оценить эту запись

Про спаринги: захист

Запись от Moroque размещена 26.11.2011 в 14:47

Вчора був спаринг з більш досвідченим чуваком, під наглядом тренера. Я повторюся, але після того, як я почав працювати з людьми своєї вагової категорії, я полюбив цей спорт ще сильніше :) :) :) Працював в кайф, з любов'ю так.

Отже, тренер сказав те, що я тут писав ще раніше - я туплю на захисті. Летить кулак, я блокую його в кращих традиціях совєцької школи бокса - своїм лобом. І все. Поки чувак не забрав руку, встигаю нанести йому крос у щелепу. Це і всі мої дії на обороні. Ясно, що у мене цілий простір для імпровізації, я просто ще слабо уявляю, що тут можна прокручувати.

Крім того, як я вже казав, я легко піддаюся на фінти. Навіть коли це дійсно удар у фейс, я підіймаю руки і пропускаю удар в пузо, а другий удар, як відомо, набагато більш акцентований. Отже, треба проробити також цей момент.

Я також відкрив, що мої найсильніші удари немає сенсу наносити на дальній дистанції. Просто на мішку я цього ніколи не зрозумів би.

Чому я це все тут пишу. По-перше, тому що хочу поділитися захватом - я вже давно не відчував такого натхнення. Бокс дедалі більше нагадує мені комп'ютерну гру з нелінійним сюжетом, де ти сам створюєш власну тактику, власний стиль поведінки, але при цьому графіка в рази красивіша. Окрім того, сподіваюся на якісь поради з вашого боку на рахунок оборони. На що слід звертати увагу? Чого краще не робити?
Размещено в Без категории
Просмотров 0 Комментарии 5 Редактировать метки Отправить другу ссылку на эту запись
Всего комментариев 5

Комментарии

 1. Старый комментарий
  просто больше и больше работы в парах, спарринги...все приходит с опытом...нету каких-то особых наработок, почти нету, в основном все просто нарабатываеться с опытом.
  Очень хорошо что ты проводишь четкий самоанализ,я так же...Часто после вольного боя или спарринга подхожу к тренеру и спрашиваю что не так, он говорит, и в следущий раз пытаюсь в спарринге акцентировать внимание на преодоление проблемных вопросов.
  У меня тоже защита не важная и на финты иногда поддаюсь, поэтому много работаю джебом, не даю работать сопернику, пока такой нашел для себя вывод, усиленно прорабатываю физуху по этому случаю, в принципе пока срабатывает...
  Запись от Rost размещена 26.11.2011 в 16:57 Rost вне форума
 2. Старый комментарий
  Дякую за відповідь!

  Хороша фізуха - це вже 50% перемоги, якщо не всі 70.
  Я прийшов до висновку, що працювати треба дуже непередбачувано - "різати" кути на зближенні, заходити за плече, не давати закінчувати комбінації. Крім того, кожна людина дуже легко звикає до шаблонів, це також треба використати на свою користь - підлаштувати противника під один шаблон, а потім зненацька переключитись на інший. Можна працювати на найбільш незручній дистанції. Нав'язувати йому свої правила поведінки - або навпаки, підлаштуватися під його правила, а потім зненацька переключитися.

  Ну і психологічно треба себе налаштувати. Звісно, досвідчені бійці вміють не звертати увагу на налиті кров'ю очі суперника, але багатьох це жахає. Тут теж великий простір для експериментів, згодом навчаєшся бути впевненим у собі й випромінювати небезпеку.
  Запись от Moroque размещена 26.11.2011 в 17:44 Moroque вне форума
 3. Старый комментарий
  ну про глаза не знаю, я в глаза не смотрю в основном во время боя)

  ну вообщем как говориться соперник ведет себя в ринге так, как мы ему это позволяем. Верно подметил на счет срезать углы и заходить за плечо, в принципе нужно быть по максимуму неудобным для соперника и поменьше давать работать...ну мне так кажеться)
  Запись от Rost размещена 27.11.2011 в 00:55 Rost вне форума
 4. Старый комментарий
  если тс сам понимает, где в спарринге тупит, то точно не всё потеряно
  Запись от кыкер размещена 05.12.2011 в 16:49 кыкер вне форума
 5. Старый комментарий
  Сподіваюся на це :)
  Запись от Moroque размещена 05.12.2011 в 19:25 Moroque вне форума
 

Самостоятельные тренировки и все о них:
Часовой пояс GMT +3, время: 02:47.


Powered by vBulletin® Version 3.7.4
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot

Copyright © 2008-2011, FightZone.in.UA. Все права защищены.
Использование материалов FightZone.in.UA разрешается при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на FightZone.in.UA
Рейтинг@Mail.ru   Rambler's Top100